Oferta
Szkoleniowa

HANAMI AKADEMIA MAKIJAŻU PERMANENTNEGO  to miejsce, w którym makijaż permanentny przestaje być zagadką. Uczymy tak aby rozwiać wszelkie Twoje wątpliwości, poprawić Twoją technikę oraz uzupełnić wiedzę. O makijażu permanentny wiemy niemalże wszystko. Całą naszą zdobytą wiedzę praktyczna i teoretyczną przekazujemy w sposób zrozumiały oraz klarowny. Każdy kursant przekraczający próg naszej akademii jest dla nas wyjątkowy. Mamy jeden cel . Sprawić aby mikropigmentacja dawała Ci przyjemność i zawodową satysfakcję.

Oferta szkoleniowa Hanami PMU Academy to szkolenia dedykowane zarówno osobom, które pragną rozpocząć przygodę z makijażem permanentnym – szkolenia BASIC jak i tym, które posiadają już doświadczenie i chcą nabyć nowe umiejętności – szkolenia MASTERCLASS.

Szkolenie masterclass z 3 topowych technik pigmentacji cieniowanych brwi. Soft Brows, Ombre Brows, Intense Brows. Trzy techniki dla różnych typów skóry oraz różnych upodobań klientek a to wszystko poprzedzone praktyczną nauką rysunku wstępnego.

Szkolenie masterclass z 2 topowych technik pigmentacji ust. Watercolor Lips, Intense Lips. Dwie zupełnie inne techniki dla różnych upodobań klientów dające zupełnie różny efekt po wygojeniu. Szkolenie rozpoczyna się praktyczną nauką rysunku wstępnego.

Szkolenie masterclass z 2 topowych technik pigmentacji powiek, Perfect  Eyeliner oraz Shapely Eye. Dwie odmienne techniki dla różnych kształtów oczu i różnych upodobań klientek. Szkolenie rozpoczyna się praktyczną nauką rysunku wstępnego.

Szkolenie z brwi od podstaw przeznaczone dla tych, którzy pragną rozpocząć przygodę z makijażem permanentnym.  Na tym szkoleniu dowiesz się jak prawidłowo pigmentować brwi cieniowane, jak tworzyć rysunek wstępny.

Szkolenie z ust od podstaw przeznaczone dla tych, którzy pragną rozpocząć przygodę z makijażem permanentnym.  Na tym szkoleniu dowiesz się jak prawidłowo pigmentować usta, jak tworzyć poprawny  rysunek wstępny. Największy nacisk jaki stawiamy to technika pigmentacji.

Warsztaty na skórkach z wybranej techniki pigmentacji. Brwi metodą włosa : Etap I, który zawsze poprzedza szkolenie masterclass na modelkach. Brwi cieniowane: Soft Brows, Ombre Brows, Intense Brows. Rysunek wstępny na różne sposoby. Znajdź z nami swój, który najbardziej przypadnie Tobie do gustu.

Nasze Placówki

Poznaj naszych trenerów Hanami Academy

NASI TRENERZY

Newsletter
Zapisz się i otrzymuj informacje

Bądź na bierząco